środa, 26 czerwca 2013

Na Stadionie żużlowym...

Biblioteki są miejscem, gdzie możemy z maluchami (i nie tylko) bardzo fajnie spędzić czas. Koleżanka zorganizowała Dzień Taty na....Stadionie żużlowym :). Całe rodziny cudownie spędziły czas, nawet był motor żużlowy (atrakcja dla dzieci), na którym siedział nie jeden tatuś... Relacja na facebooku Biblioteki:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.661895410491620.1073741839.283524854995346&type=3



wtorek, 4 czerwca 2013

Coś dla mam i przyszłych mam....:)

W bibliotece, w której pracuję koleżanki zorganizowały warsztaty „Między nami mamami”. Młode mamy przyszły z maluszkami inne z ogrooomnymi brzuchami ;). Mamusie wykonały przestrzenne dekoracje pokoju - mobili dla swoich pociech. Jako, że jesteśmy ECO, ozdoby wykonane zostały z materiałów naturalnych: papier, tektura, mulina. Poniżej kilka zdjęć z warsztatów.







środa, 22 maja 2013

Odjazdowa sobota :)

Gdzie zabrać prywatne dzieci....:) oczywiście na akcję Odjazdowy Bibliotekarz. Mąż, ja i Adaś - mój 6 letni syn (córka została w domu niestety), zaopatrzyliśmy się w rowery i wyruszyliśmy na rajd . 25 km. zjechaliśmy w 5 godzin, czasami jadąc daleko za peletonem ale było warto. Adaś szczęśliwy, pozytywnie zmęczony ;) więc była szansa, że atrakcji jak na 1 dzień wystarczy... Poniżej nasze zdjęcia :).






piątek, 17 maja 2013

Witam na blogu, który powstaje w ramach kursu: Login: Biblioteka. W tym miejscu będę dzieliła się z Wami pomysłami jak aktywnie i przyjemnie spędzać czas z młodszymi Czytelnikami bibliotek.

Zachęcam do komentarzy, śledzenia wpisów i wyrażania swoich opinii.