środa, 26 czerwca 2013

Na Stadionie żużlowym...

Biblioteki są miejscem, gdzie możemy z maluchami (i nie tylko) bardzo fajnie spędzić czas. Koleżanka zorganizowała Dzień Taty na....Stadionie żużlowym :). Całe rodziny cudownie spędziły czas, nawet był motor żużlowy (atrakcja dla dzieci), na którym siedział nie jeden tatuś... Relacja na facebooku Biblioteki:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.661895410491620.1073741839.283524854995346&type=3



wtorek, 4 czerwca 2013

Coś dla mam i przyszłych mam....:)

W bibliotece, w której pracuję koleżanki zorganizowały warsztaty „Między nami mamami”. Młode mamy przyszły z maluszkami inne z ogrooomnymi brzuchami ;). Mamusie wykonały przestrzenne dekoracje pokoju - mobili dla swoich pociech. Jako, że jesteśmy ECO, ozdoby wykonane zostały z materiałów naturalnych: papier, tektura, mulina. Poniżej kilka zdjęć z warsztatów.