wtorek, 4 czerwca 2013

Coś dla mam i przyszłych mam....:)

W bibliotece, w której pracuję koleżanki zorganizowały warsztaty „Między nami mamami”. Młode mamy przyszły z maluszkami inne z ogrooomnymi brzuchami ;). Mamusie wykonały przestrzenne dekoracje pokoju - mobili dla swoich pociech. Jako, że jesteśmy ECO, ozdoby wykonane zostały z materiałów naturalnych: papier, tektura, mulina. Poniżej kilka zdjęć z warsztatów.







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz