Biblioteki są miejscem, gdzie możemy z maluchami (i nie tylko) bardzo fajnie spędzić czas. Koleżanka zorganizowała Dzień Taty na....Stadionie żużlowym :). Całe rodziny cudownie spędziły czas, nawet był motor żużlowy (atrakcja dla dzieci), na którym siedział nie jeden tatuś... Relacja na facebooku Biblioteki:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.661895410491620.1073741839.283524854995346&type=3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz