Biblioteki są miejscem, gdzie możemy z maluchami (i nie tylko) bardzo fajnie spędzić czas. Koleżanka zorganizowała Dzień Taty na....Stadionie żużlowym :). Całe rodziny cudownie spędziły czas, nawet był motor żużlowy (atrakcja dla dzieci), na którym siedział nie jeden tatuś... Relacja na facebooku Biblioteki:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.661895410491620.1073741839.283524854995346&type=3
Lubimy aktywnie spędzać czas....
środa, 26 czerwca 2013
wtorek, 4 czerwca 2013
Coś dla mam i przyszłych mam....:)
W bibliotece, w której pracuję koleżanki zorganizowały warsztaty „Między nami mamami”. Młode mamy przyszły z maluszkami inne z ogrooomnymi brzuchami ;). Mamusie wykonały przestrzenne dekoracje pokoju - mobili dla swoich pociech. Jako, że jesteśmy ECO, ozdoby wykonane zostały z materiałów naturalnych: papier, tektura, mulina. Poniżej kilka zdjęć z warsztatów.
środa, 22 maja 2013
Odjazdowa sobota :)
Gdzie zabrać prywatne dzieci....:) oczywiście na akcję Odjazdowy Bibliotekarz. Mąż, ja i Adaś - mój 6 letni syn (córka została w domu niestety), zaopatrzyliśmy się w rowery i wyruszyliśmy na rajd . 25 km. zjechaliśmy w 5 godzin, czasami jadąc daleko za peletonem ale było warto. Adaś szczęśliwy, pozytywnie zmęczony ;) więc była szansa, że atrakcji jak na 1 dzień wystarczy... Poniżej nasze zdjęcia :).
Subskrybuj:
Posty (Atom)



