Witam na blogu, który powstaje w ramach kursu: Login: Biblioteka. W
tym miejscu będę dzieliła się z Wami pomysłami jak aktywnie i
przyjemnie spędzać czas z młodszymi Czytelnikami bibliotek.
Zachęcam do komentarzy, śledzenia wpisów i wyrażania swoich opinii.
Zachęcam do komentarzy, śledzenia wpisów i wyrażania swoich opinii.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz