piątek, 17 maja 2013

Witam na blogu, który powstaje w ramach kursu: Login: Biblioteka. W tym miejscu będę dzieliła się z Wami pomysłami jak aktywnie i przyjemnie spędzać czas z młodszymi Czytelnikami bibliotek.

Zachęcam do komentarzy, śledzenia wpisów i wyrażania swoich opinii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz